STRONA GŁÓWNA
KONTAKT
kserokopie
wydruki/plotowanie
bindowanie/oprawa
pieczątki
wizytówki
skanowanie
laminowanie

PIECZĄTKI         MODICO      WAGRAF


OFERUJEMY: PIECZĄTKI EKSPRES, PIECZĄTKI WIELOKOLOROWE 

Pieczątki mają za zadanie pozostawienie trwałego odcisku na papierze lub innym podłożu, w odróżnieniu do pieczęci nie wymagają używania dodatkowego nośnika odbitki (laku itp.).

Podział pieczątek ze względu na nośnik odbijający:                        

- pieczątki polimerowe - wykonane z fotopolimeru utwardzonegoza pomocą światła UV

- pieczątki laserowe - guma odciskowa wycinana jest laserempieczątki w technologii błyskowej - światłoczuły materiał naświetlany jest przy pomocy specjalnego urządzenia błyskowegopieczątki metalowe - głównie urzędowe                                                                                        

- suchy stempel - metalowy stempel wyciskany na suchopieczątki techniczne - np. do stemplowania jajek lub innych wyrobów spożywczych

Podział pieczątek ze względu na obudowę: automaty samotuszujące pieczątki na kołku pieczątki typu lekarskiego, pieczątki kieszonkowe, pieczątki specjalne, wbudowane np. w długopis.

Stosujemy najlepszej jakości materiały eksploatacyjne.
Pieczątki wykonujemy w sprawdzonych i cieszących się najlepszą opinią automatach do pieczątek firmy MODICO, WAGRAF.
To co wyróżnia nas spośród innych zakładów pieczątkarskich to po pierwsze fakt, że posiadamy własny dział graficzny - dla nas nie istnieje problem brakujących czcionek czy zaawansowanych rozwiązań graficznych (np. autograf na pieczątce czy skomplikowane logo).

Pieczątki Modico i Wagraf wykonywane są w systemie błyskowym "flash system". Zaletą tej techniki jest krótki czas wykonania pieczątki (ok 10min) oraz wysoka jakość odbicia. Na pieczątce istnieje możliwość umieszczenia dowolnej grafiki w jednym kolorze np. logo firmy. Cartridge z tuszem wystarcza na 20 000 odbić a po tym okresie można go uzupełnić lub wymienić na nowy.

Datowniki – rodzaj stempla skonstruowanego w ten sposób, aby możliwe było w nim takie ustawienie czcionek, aby odcisk tego stempla pokazywał datę. Datownik to także, oprócz samego stempla, także jego odcisk na papierze.
Datownik, datowniki - nazwa powszechnie używana w stosunku do stempli używanych w urzędach, używane są jednak w licznych innych instytucjach i biurach, wszędzie tam, gdzie ważne jest oznakowanie dokumentu datą: najczęściej jest to data przyjęcia i zarejestrowania dokumentu lub przesyłki. Przy pomocy datownika dokonuje się także zazwyczaj "skasowanie" znaczka pocztowego, tzn. przez odbicie na nim stempla datownika oznakowuje się go trudno zmywalnym tuszem w celu uniemożliwienia powtórnego jego wykorzystania po odklejeniu od dostarczonej przesyłki i przyklejenie do innej.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pieczątki dla potrzeb firm, urzędów, instytucji i osób prywatnych.
Datownik, pieczątka, numerator - poszukując tych produktów również można skorzystać z usług naszej firmy.
Nie wiedzą Państwo, jak powinna wyglądać Wasza pieczątka? Oferujemy różne wzory pieczątek.


PIECZATKI / DATOWNIKI SOSNOWIEC

        PIECZ±TKI SOSNOWIEC ZAPRASZAMY


Szczegółowy opis pieczątek na stronie producentów: www.modico.pl  www.wagraf.pl

Top