DRUKOWANIE mały format

DRUK CYFROWY

na papierze   na kalce   na folii   na papierze samoprzylepnym   na papierze kolorowym              na kartonie   na papierze fotograficznym   na papierach tłoczonych i ozdobnych


Druk cyfrowy to w tej chwili najbardziej popularna i powszechna metoda przenoszenia dokumentu w formie elektronicznej na papier.

       Drukujemy pliki przygotowane we wszystkich popularnych programach np.: Word, AutoCad, Adobe Acrobat, CorelDraw, Photoshop etc.       Pliki można przesłać nam drogą mailową lub nagrać na dowolny nośnik danych (dyskietka, płyta CD lub DVD, pamięć przenośna).

Wydrukujemy w każdym nakładzie prace dyplomowe, materiały szkoleniowe i konferencyjne, dokumentacje techniczne, budowlane, przetargowe, powykonawcze. Gwarantujemy, że dziesiąta, setna i tysięczna kopia będzie tej samej wysokiej jakości co pierwsza.

 

                  

Mamy duże możliwości w tej dziedzinie, zarówno w czerni jak i w kolorze. Wydruki wykonujemy na urządzeniach laserowych, natomiast formaty kolorowe powyżej A3 drukowane są na wysokiej jakości ploterze atramentowym. Klienci mają do wyboru kilka rodzajów mediów, włącznie z papierem fotograficznym i folią.
Akceptujemy najpopularniejsze formaty plików tj: DOC, DOCX, PDF, ODT, CDR, PSD, DWG oraz wszelkiego rodzaju mapy bitowe. 

 


Drukowanie prac dyplomowych, inżynierskich, licencjackich, magisterskich, doktorskich wykonujemy na szybkich drukarkach laserowych co gwarantuje doskonałą jakość wydruku         i daje wiele możliwości wydruku: druk dwustronny, 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce, a bogaty wybór papieru podreśli jakość wydrukowanej pracy.

Wydruki czarno-białe tekstów, planów, projektów, rysunków oraz innych materiałów na papierach, kalce lub foliach do formatu A0 wykonujemy na wysokowydajnych i bardzo dobrych drukarkach i ploterach.

Wydruki można wykonać z wszelkiego rodzaju nośników pamięci elektronicznej zapisanych        w takich programach jak: Word, Excel, OpenOffice, Corel, Photoshop, Powerpoint, AutoCad lub każdy inny powszechnie używany w tworzeniu grafiki komputerowej.

Rozdzielczość efektywna jaką możemy zaoferować na naszych drukarkach pozwala uzyskać doskonałą jakość wydruków, zbliżoną jakościowo do fotografii.