KSERO duży format

 KSEROKOPIE WIELKOFORMATOWE do formatu A0+

rysunki techniczne   mapy   projekty   schematy   obwieszczenia   afisze   plakaty


Kserokopie wielkoformatowe są ważną pozycją w naszej ofercie. Rysunki typu CAD, grafiki, plakaty czy też inne typy wydruków nie stanowią dla nas problemu. Kserokopie rysunków, planów, map, wszelkiego rodzaju dokumentacji, wykonujemy we wszystkich możliwych formatach od A4 do A0+ na papierze lub kalce. Do Państwa dyspozycji jest nie tylko doskonała maszyna KIP 7100, ale też świetnie wyszkolona załoga. Warto to podkreślić, gdyż przy tego typu pracach niezbędna jest wiedza osoby obsługującej urządzenie. Unikatowość naszych usług polega na tym, iż w bardzo krótkim czasie możemy odwzorować nawet najbardziej skomplikowane rysunki.


KSERO WIELKOFORMATOWE A2, A1, A0, A0+

Kopiowanie map, planów, projektów technicznych, rysunków architektonicznych, materiałów projektowych, rysunków technicznych na papierze, kalce powyżej formatu A3 nazywamy potocznie kopiowaniem wielkoformatowym lub kserokopią wielkoformatową. Kserokopie wielkoformatowe można wykonać z oryginałów będących w postaci pojedynczych arkuszy, szerokości do 914 mm. Materiał na jakim możemy wykonać kserokopię wielkoformatową to papier lub kalka. W trakcie procesu kopiowania wielkoformatowego możemy dokonywać wiele dodatkowych czynności, które umożliwią nam między innymi zmniejszenie lub powiększenie od 25% do 400%, wykonanie lustrzanego odbicia, uzyskanie negatywu oraz wiele innych opcji. Skopiowane rysunki wielkoformatowe można dociąć, poskładać do wpięcia w dokumentację techniczną, lub projektową.

 

 

SKŁADANIE / FORMATYZOWANIE RYSUNKÓW DO A4

Wykonane u nas kserokopie wielkoformatowe składamy, bindujemy, oprawiamy, kompletujemy, wpinamy w teczki lub segregatory, tak aby uzyskać kopię jak najbardziej wierną oryginałowi.

Oferujemy dwa podstawowe rodzaje składania:                                                z marginesem - do wpięcia i bez marginesu - do teczki.

Składamy rówież rysunki zewnętrzne, nie kserowane w naszej drukarni.

 

 

 

 KSERO WIELKOFORMATOWE RYSUNKÓW NA PAPIERZE i KALCE A2, A1, A0