OFERUJEMY WIZYTÓWKI: CZ/B i KOLOROWE, JEDNOSTRONNE i DWUSTRONNE

POSIADAMY BOGATY WYBÓR PAPIERÓW: GRAMATURA, KOLOR, STRUKTURA

 

Wizytówka to podstawowa i niezbędna forma reklamy w każdej firmie.                         O tym, że wizytówki są potrzebne przekonujemy się każdego dnia.                       Podczas kontaktu z klientem przekazanie wizytówki z danymi firmy oraz kontaktem konkretnej osoby jest niezbędne.

Wizytówki w sensie poligraficznym są drukiem akcydensowym.                               Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną         od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się       elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie może           też pełnić funkcje reklamowe.

Zaczynasz działalność? Wizytówki z których korzystasz aktualnie nie spełniają Twoich oczekiwań? Potrzebujesz wizytówek dla nowego pracownika? Dobrze trafiłeś.

Ze względu na przeznaczenie wizytówki można zastosować podział na:

• WIZYTÓWKI SŁUŻBOWE - logo firmy, imię i nazwisko właściciela i jego stanowisko, dane do kontaktu (np. adres pocztowy, adres e-mail, telefon, fax), rodzaj działalności firmy (czasem z odniesieniem do strony internetowej), czasem zawiera dodatkowe treści typu: pełna nazwa firmy (dla prawidłowego wypisywania faktur), konto bankowe, mapa dojazdowa, zdjęcie (np. właściciela wizytówki lub produktu) itd.               

WIZYTÓWKI OSOBISTE – imię i nazwisko właściciela, czasem jego tytuł naukowy lub stopień oficerski, mogą też być informacje dodatkowe do kontaktu       i adres klubu do którego należy właściciel                            

WIZYTÓWKI RODZINNE – zazwyczaj jedynie imiona i nazwisko bez adresu, dołączana przy wysyłkach prezentu, często również przy zapoznawaniu się

WIZYTÓWKI KOMBINOWANE – z elementami wizytówki osobistej i służbowej

              

 

 

Podstawowe formaty wizytówki:

wizytówki - standard polski - 90 x 50 mm
wizytówki - standard europejski - 85 x 55 mm