OPRAWIAMY MAPY ORAZ inne DUŻE PLAKATY i POSTERY

 

Oprawiamy mapy, postery oraz inne duże plakaty w specjalnie wzmocnione listwy lub rurki plastikowe wykonane z białego tworzywa PCV zakończone kolorowymi zaślepkami.

Aby ułatwić zawieszanie prac na górnej listwie możemy montować 1 lub 2 zawieszki, a do oprawy     rurkowej zamocować sznurek do powieszeania na ścianie lub haczyku.

Przykładamy szególną uwagę do jakości tworzywa aby uniknąć przebarwień tworzywa.                        Dodatkowo w celu usztywnienia listwy i rurki mają pogrubione ścianki.

Tego typu oprawa znakomicie nadaje się do wykańczania wydruków wielkoformatowych na ploterze atramentowym a także wydruków pokrytych laminatem.

Oprawy szególnie polecamy biurom urbanistycznym, architektonicznym oraz pracowniom poligraficznym drukującym pojedyncze egzemplarze map i plakatów dla swoich klientów.

 

 

Oprawa w listwy o długości do 100 cmDo wykonania listew posługujemy się technologią, która oprócz wysokiej wytrzymałości zapewnia im duzą trwałość, odporność na  przebarwienia i korozję   w porównaniu do tradycyjnych listew kalendarzowych.Oprawa w listwy zawijane znakomicie nadaje się do wykańczania map, plakatów         i posterów drukowanych na ploterze atramentowym zarówno na papierze jak           i wykończonych laminatem.Aby ułatwić zawieszanie plakatu możemy w górnej listwie zamontować 1 lub 2 zawieszki do powieszenia na ścianie lub haczyku. Dolna listwa może służyć jako obciążnik.  Możliwość docięcia liastwy na życzenia Klienta.

Kompletna oprawa składa się z: 2 listew  1 lub 2 zawieszek

 

 

Oprawa w rurki PCV o długości do 200 cm

Do oprawy prac powyżej 100 cm proponujemy Państwu specjalne (wzmocnione)         rurki plastikowe, wykonane z PCV zakańczane kolorowymi zaśpelkami.                       

Specjalnie przygotowane rurki pod oprawę mają jednolity, biały kolor na całej długości. Ponadto wykonane są ze wzmocnionego tworzywa o dużej grubości ścianki, co zapewnia odpowiednią sztywność oprawy aż do 200 cm.

Zakończenia rurek są dostępne w kolorach: biały, żółty, czerwony, niebieski. Dolna rurka służy jako obciążnik. Możliwość docięcia rurek na życzenia Klienta.

Kompletna oprawa składa się z:                                                                                                     2 rurek dociętych do rozmiaru   4 sztuk zaślepek na końcach   sznurka do zawieszania