KSERO mały format

KSEROKOPIE CZ/B i KOLOROWE WYKONUJEMY NA SZYBKICH MASZYNACH CYFROWYCH

  ◊ na papierze   na kalce   na folii   na papierze samoprzylepnym   na papierze kolorowym              na kartonie   na papierze fotograficznym   na papierach tłoczonych i ozdobnych

 


Metoda kserograficzna w dosłownym tłumaczeniu: ksero (z greckiego suchy) graficzny - (technika pozwalające na powielanie rysunku, tekstu z uprzednio przygotowanego oryginału).

Kopiowanie metodą kserograficzną jest to proces otrzymywania kopii,                tj. odtwarzania oryginalnych obrazów, tekstów, rysunków technicznych, projektów, zdjęć, folderów ulotek itp. umieszczonych na jakimkolwiek nośniku: papier, folia, szkło, tkanina, kalka kreślarska, płótno, drewno itp. na inny  materiał, nie koniecznie papier.

Współczesna technika pozwala na przenoszenie obrazów również na takie materiały jak folia przezroczysta, folia samoprzylepna, kalka kreślarska,  porcelana (foto kubki), puzzle, torby reklamowe, papiery specjalne.

 

   

 

Oferujemy Państwu szybkie i profesjonalne wykonanie kserokopii w najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższej jakości wykonania. Nasze kserokopiarki, posiadają najnowocześniejsze rozwiązania techniki, które wykonują wysokiej jakości kserokopie cz/b i kolorowe. Między innymi możemy powiększać i zmniejszać, wykonać wielokrotność obrazu z jednego oryginału, zmieniać dowolnie kolory, przyciemniać lub rozjaśniać, zrobić lustrzane odbicie lub negatyw oraz wiele innych. Kopie czarno-białe i kolorowe  możemy wykonać na papierach o różnorodnej gramaturze, zróżnicowanej strukturze, szerokiej gamie kolorystycznej a także na innych mediach: kalka, folia, papier samoprzylepny, papier foto.