DRUKOWANIE duży format

DRUKOWANIE / PLOTOWANIE do formatu A0+

  rysunki  projekty  schematy  mapy  ◊ obwieszczenia  afisze  plakaty  postery  fotografie

 

Wydruki wielkoformatowe są ważną pozycją w naszej ofercie. Rysunki typu CAD, grafiki, plakaty, postery czy też inne typy wydruków nie stanowią dla nas problemu. Wydruki CAD rysunków, planów, wszelkiego rodzaju projektów, wykonujemy we wszystkich możliwych formatach od A4 do A0+ na papierze lub kalce. Do Państwa dyspozycji są nie tylko doskonała maszyna KIP 7100 czy plotery HP, ale też świetnie wyszkolona załoga. Warto to podkreślić, gdyż przy tego typu pracach niezbędna jest wiedza osoby obsługującej urządzenie. Unikatowość naszych usług polega na tym, iż w bardzo krótkim czasie możemy odwzorować nawet najbardziej skomplikowane rysunki.

 

 

Plotowanie czarno-białe i kolorowe CAD planów, projektów, rysunków oraz innych materiałów drukujemy na papierze lub kalce do formatu A0+. Wydruki wielkoformatowe posterów, fotorafii, grafiki wykonujemy na wysokowydajnych   i bardzo dobrych drukarkach i ploterach. Aby zapewnić jak najlepszą jakość wydruków oferujemy różnego rodzaju papiery w zależności od potrzeb Klienta. Dobre efekty wydruku możemy usyskać na papierach powlekanych, najlepszy rezulatat daje jednak zastosowanie papieu fotograficznego matt lub gloss.  

Wydruki można wykonać z wszelkiego rodzaju nośników pamięci elektronicznej zapisanych w takich programach jak: Word, Excel, Corel, PDF, Photoshop, Powerpoint, AutoCad lub każdy inny powszechnie używany w tworzeniu grafiki komputerowej.

 

 

W trakcie procesu drukowania wielkoformatowego możemy dokonywać wiele dodatkowych czynności, które umożliwią nam między innymi zmniejszenie lub powiększenie wydruku wielkoformatowego, dopasowanie do wielkości arkusza, wykonanie w skali, zrobienie lustrzanego odbicia, uzyskanie negatywu, eliminację tła oraz wiele innych.

Wydrukowane fotografie, postery możemy zalaminować lub oprawić.

Ponieważ drukarki i plotery wielkoformatowe są to urządzenia o bardzo wysokiej technologii pozwalają one zarówno na wykonywanie wydruków wielkoformatowych czarno-białych jak i kolorowych w bardzo dobrej jakości. Wydrukowane rysunki wielkoformatowe można dociąć, poskładać do wpięcia w dokumentację techniczną lub projektową.

 

 

SKŁADANIE / FORMATYZOWANIE RYSUNKÓW DO A4

Wykonane u nas kserokopie wielkoformatowe składamy, bindujemy, oprawiamy, kompletujemy, wpinamy w teczki lub segregatory, tak aby uzyskać kopię jak najbardziej wierną oryginałowi.

Oferujemy dwa podstawowe rodzaje składania:                                                  z marginesem - do wpięcia i bez marginesu - do teczki.

Składamy rówież rysunki zewnętrzne, nie drukowane w naszej drukarni.

 

 

 WYDRUKI WIELKOFORMATOWE CAD RYSUNKÓW NA PAPIERZE i KALCE A2, A1, A0